אמנת שירות

אנו מתחייבים

למקצועיות "זיוה שחר שיווק ויעוץ נדל"ן" מסייעת ללקוח לבחור את הנכס הטוב ביותר עבורו ,תבצע עבודה יעילה ,תתאים את הנכס למתעניין ולהיפך , תייעץ לקידום העסקה , ותענה על כל שאלה ,סיוע במשא ומתן מול המוכרים וקישור לאנשי מקצוע אמינים כגון עורכי דין, בנקים ומעצבים וכו'..

לאדיבות כשאדם נפרד מביתו, או בוחר לעצמו בית חדש, הוא מוצא את עצמו בצומת חשוב ומורכב מאין כמותו, בעל השלכות כלכליות, רגשיות, חברתיות וחינוכיות נכבדות ביותר.
אין ספק כי בתהליך זה – הכרוך בלא מעט לילות חסרי שינה – מתווך טוב, אמין ובעל ידע יכול להגיש עזרה חיונית , סובלנית , הסברת מידע שוב ושוב עם חיוך , סובלנות, הקשבה , אכפתיות ,ואמינות .

ליושרה על מתווך במקרקעין חלה החובה לפעול בכנות ,הגינות ,בנאמנות, במסירות ,ובמיומנות מקצועית ובדרך המקובלת, על מנת לתת לכם מידע אמיתי עדכני ומהותי לגבי הנכס המצוי ,ולקיים את כל מה שהבטחנו והתחייבנו אליו.

למומחיות אנו "זיוה שחר שיווק ויעוץ נדל"ן" מאמינים שמשרד טוב וסוכן טוב המכירים את אזור התמחותם על בוריו גבולות האזור ,מספר הנכסים למכירה ,מצטיינת בידע המקצועי, בניסיון הרב, בשירות וביחס האישי.

צוות המשרד מעניק ייעוץ והכוונה ללא התחייבות ומקיימת שיתופי פעולה עם מיטב המומחים בתחום הנדל"ן כגון: שמאים, אדריכלים, מהנדסים ויועצים משפטיים.

אנו כאן על מנת לסייע לכם, על ידי מתן מידע אודות שוק הנדל"ן כיום, ועל מחירי הנכסים וכד'.
אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולתת מענה לקבלת מידע נוסף רלוונטי ואמין.
אל תהססו לצור עמנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בכבוד רב

שחר זיוה